Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce:    

Dla dzieci

Propozycje dla Waszych pociech

Szczęsliwe dzieci to zadowoleni dorośli

Zbliżają się urodziny Twojej pociechy? Organizujecie imprezę firmową dla waszych pracowników z rodzinami? Nie macie pomysłu albo energii na organizowanie zabawy? Oddajcie to w nasze ręce! Pozwólcie  dzieciom i jego gościom przenieść się w świat fantazji i niezapomnianej zabawy!

Oferujemy Państwu grupę animatorów, zajmujących się przeprowadzaniem gier i zabaw oraz pokazów na wszelkiego rodzaju festynach, piknikach, dniach miast i wsi, imprezach tematycznych, firmowych, eventach, a także obsługą urodzin domowych, komunii, wesel itp., a także wszędzie tam gdzie potrzebna jest zabawa dla małych imprezowiczów.

Jeżeli Twoja pociecha ma niedługo urodziny to Klauni Chyzio i Dyzio  mają niesamowite niespodzianki na tą właśnie imprezę. Do pełni szczęścia wystarczy tylko, że solenizantka lub solenizant zaprosi swoich przyjaciół. Resztą zajmą się Chyzio i Dyzio, którzy przygotują ogromną ilość zabaw dla całego towarzystwa. Jeżeli jednak CHYZIO  i DYZIO to dla Was za mało możemy pojawić się z całą Bandą przyjaciół: z KRÓWKĄ MÓWKĄ, OSIOŁKIEM MATOŁKIEM, LUB DWIEMA MAGICZNYMI WRÓŻKAMI.

Proponujemy:

1.Blok wesołych zabaw i konkursów, możliwych do przeprowadzenia na scenie jak i podczas działań około scenicznych – gry i zabawy ruchowe  z muzyką (gimnastyka smyka), zabawy z kredką i kredą.

2. W ramach każdej akcji proponujemy robienie zwierzątek z baloników, wzbudzając zainteresowanie zarówno dzieci jak i dorosłych. Na życzenie przeprowadzamy warsztaty, podczas których każdy może spróbować swoich sił w tworzeniu zwierzątek/postaci z balonów.

3. Nieodzownym elementem naszej wizyty jest malowanie twarzy. Bodypainting to jedna z ulubionych dziecięcych atrakcji na festynach i piknikach rodzinnych. Dzieci najchętniej pragną zmienić się w księżniczkę, kotka, pirata, motyla czy pająka, tworzymy nawet najbardziej wyszukane wzory.  Farbki i kredki używane przez nas są w pełni zdrowe dla skóry i da się je łatwo zmyć woda.

4. Pokaz puszczania gigantycznych baniek mydlanych, to atrakcja wzbudzająca zainteresowania dzieci i dorosłych.

Dzieci na weselu?

Obecność dzieci na weselu nadal bywa kwestią sporną podczas planowania listy gości. Niektórzy sądzą, że dzieciaki męczą się podczas „dorosłego” święta, nudzą, grymaszą, psując i skracając zabawę swoim rodzicom. Ciężko jest jednak pominąć słodkich bratanków i urocze siostrzenice i nie ujrzeć ich wesołych twarzyczek podczas ceremonii ślubnej czy weselnych tańców. Dzieci mogą mieć przecież tego dnia swoje poważne zadania, których nikt nie wykona lepiej. Nikt z takim wdziękiem nie posypie płatkami kwiatów ślubnego kobierca w kościele, nikt tak szarmancko nie poda młodym obrączek na poduszeczce:)

Najmłodsi weselnicy wcale nie muszą nudzić się posadzeni między ciotkami. GlamDay zorganizuje dzieciom osobny stolik, gdzie znajdą zabawne dekoracje, kolorowe talerzyki, napoje ze słomakmi oraz specjalne dziecięce menu, będzie to dla nich totalną frajdą. Będą miały szansę spędzić czas z kuzynostwem lub poznać dzieci z drugiej rodziny. Na pewno ucieszy ich słodki bufet z lizaków, żelków, czekolady i małe słodkie podarunki przygotowane specjalnie dla nich.

Dzięki GlamDay i pracy animatorów ślubne uroczystości i weselna zabawa z pewnością okażą się równie atrakcyjne dla gości z każdej grupy wiekowej.

Na specjalne życzenie zrealizujemy Państwa indywidualne pomysły. Wszelkie atrakcje przygotowujemy w zależności od wieku i i ilości dzieci oraz rodzaju imprezy.

Ofertę bloku gier i zabaw prześlemy na zamówienie mailem.

Close Menu