Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce:    

Dowiedz się o nas więcej

Kim jesteśmy? Co robimy?

Firma GlamDay specjalizuje się w kompleksowej obsłudze dekoracji okolicznościowych. Zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych dekoracji na każdą okazję, w różnym stylu i w zależności od wymagań, ze szczególnym uwzględnieniem dekoracji ślubnych i weselnych.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, tworzących z pasją, profesjonalizmem i doświadczeniem.

Oferujemy Państwu naszą pomoc, wyobraźnię i umiejętności przy dekorowaniu uroczystości weselnych, imprez dla dzieci, imprez firmowych, uroczystości komunijnych i urodzinowych, sal sylwestrowych, karnawałowych i studniówkowych. Jesteśmy firmą specjalizująca się w dekoracjach kościołów, sal i plenerów.

Inspiracją dla naszych działań są przede wszystkim klienci – to spotkania z nimi, poznanie ich charakterów, temperamentów i oczywiście ich oczekiwań stanowią kanwę kreatywności i pobudzają wyobraźnie przy tworzeniu unikatowych projektów dekoracji.

Zapewniamy szeroką gamę usług i niestandardowe rozwiązania. Dysponujemy elementami dekoracyjnymi, które poprzez swoją różnorodność stylistyczną, umożliwią indywidualne wyrażenie siebie z uwzględnieniem wszelkich upodobań, marzeń oraz budżetu. Do dekoracji dobieramy wszystkie dodatkowe elementy, dbając o dopracowanie szczegółów.

Jesteśmy otwarci na Państwa nowatorskie pomysły stylistyczne i gotowi do ich realizacji. Zapraszamy na spotkania, które mamy nadzieję, zaowocują wspólnym tworzeniem jedynych w swoim rodzaju chwil.

Close Menu