Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce:    

Zaproszenia

Nasza oferta

Doskonale wiemy jak wielką wartość dla narzeczonych ma organizacja ślubu, dla rodziców przyjęcie komunijne czy dla pracodawców uroczystość firmowa. Dzięki dbałości o każdy szczegół GlamDay jest w stanie sprawić, że ten szczególny dzień będzie  dopracowany w każdym detalu. Jednym z takich właśnie detali jest zaproszenie gości, dlatego też oferujemy Państwu nietuzinkowe zaproszenia. Sprawią one, że każdy z obdarowanych poczuje się wyjątkowo i z pewnością nie odmówi przybycia na tę wielką uroczystość, aby wraz z Państwem świętować to wydarzenie.

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć zarówno zaproszenia subtelnie ozdobione, jak i takie, które posiadają bogatą dekorację. Zależnie od potrzeb i wymogów jesteśmy w stanie idealnie dobrać dekorację zaproszenia do upodobań klienta. Warto dodać, iż materiały z jakich zostały wykonane nasze zaproszenia są wysokogatunkowe, bardzo dobre jakościowo i idealnie dopasowane. Precyzja wykonania to także jeden z wielu atutów naszej firmy, który wyróżnia nas w tle konkurencji. Ponadto posiadamy akcesoria ślubne takie jak: winietki na stół, zawieszki na alkohol, karty menu, podziękowania dla rodziców, dekoracje ślubne, plany stołu itp. Dzięki temu nasze zaproszenia ślubne w połączeniu z winietkami i kartami menu, mogą tworzyć spójną całość.

Close Menu